בחר אזור:
היום הלילה מחר
6°c -2°c 7°c
*הנתונים בחסות weather.yahoo.com
פרסומות

האקשן הופה חצרות האקשה

חצרות האקשן הופה   
Hackeschen HOfe
תיירי ברלין הישראלים, לאחר שראיתם מוזיאונים, הנצחת השואה, מגרשי כדורגל, חומת ברלין, מרכזי קניות ענקיים ואת שאר מסלולי הטיול העירוניים שכלולים בטיולים מאורגנים ופרטיים, ודאי אתם מחפשים לראות נושאים נוספים שעוד לא ראיתם.

הנה פה נוסיף את הרובד שמשלב את  בילויי היום והלילה.
חצרות האקשן הופה הוא שטח בנוי בלב ברלין, סמוך לכיכר אלכסנדר, המקום ידוע להיסטוריונים עוד מהמאה ה 19, בתחילת דרכו היה מרכז בעלי מלאכה, מפעלים, משרדים ודירות להשכרה.
לאחר שהיה מוזנח מאוד, הוחלט על שיפוצו והמקום עבר שדרוג בצורה משמעותית, עוצב ושופץ מחדש בתחילת שנות ה 90 .
מה שמייחד את המקום המרשים הזה במרכז העיר ברלין, היא העובדה שמדובר בשמונה חצרות שחוברו יחד על מנת להפיק מעין רשת מעברים וליצור את המרכז שנקרא בשם המקום, העיצוב של החצרות והחצרות עצמן מרשימות מאוד במראה שלהן,
הפריחה והצמחייה מסביב שעוטפת קירות רבים בבניין, מרעננת מאוד.

על החצרות :
מבנה : שלוש בטור ועוד שתיים בטור ועוד שלוש בטורים מקבילים, החצר האמצעית של השלישיה הקיצונית מחוברת אל האחרונות של השתיים והשלוש הראשונות, צורה הדומה לאות אס האנגלית.
תכנון : החצרות תוכננו ועוצבו על ידי הארכיטקט אוגוסט אנדל, בתחילה עבור קהל חובב אומנות תאטרונים וגלריות, ובמשך הזמן עם התרחבות קהל המגיעים, נוספו שטחי מסחר וכל סוגי הבידור והבילוי.
עיצוב : החצרות מהממות, ונראות כמו ציורי אומנים על הקירות, בתי הקפה משולבים במתחמי הגלריות וחלקן בתווך. הבניינים מעוצבים בצורה מיוחדת עם קשר אל האמנות המקומית ואל הגלריות שנמצאות במקום , בו בזמן יש במקום דגש על אמנות,
תיאטרון והעלאת מחזות של אמנים צעירים בגרמניה .
מה במקום : גם ביום וגם בלילה מוזיאונים, אולמות תיאטרון, קניוני קניות, ברים לשתייה ביום שהופכים למועדונים בלילה, פאבים, בתי קפה, מסעדות יוקרה עם אוכל גורמה, גלריות לקניית יצירות אומנות וחנויות מותגי בגדים.
המלצה : מומלץ מאוד להגיע למקום גם ביום וגם בשעות הלילה, בכדי שתוכלו לראות את המקום שוקק חיים, עם מועדוני לילה רבים שדי קל להיכנס אליהם, לראות את הברים מלאים בנהנתנים מקומיים ותיירים,
שבאים למקום ליהנות מתרבות חיי הלילה הגרמנית המפורסמת מאוד, מאוכל גרמני ובירה מקומית מעולה, מחנויות בגדים של מעצבים מכל הזרמים, מתיאטרונים שמועלות בהם הצגות ומחזות של אומני גרמניה הצעירה, כמובן בשפה הגרמנית ללא תרגום.

פרטים נוספים ודרכי הגעה :
מומלץ מאוד למבקר באקשן הופה לשמור את כתובת המקום ואת מספרי תחנות הרכבת והאוטובוסים על מנת שיוכל להגיע בקלות לאזור וגם שתדעו לצאת מכאן בחושך בלילה.

כתובת המקום : מרכז ברלין רחוב רוזנת'לר 40 ברלין.
 Rosenthaler Strasse 40 .  Berlin .
טלפון לבירורים : 493028098010  .

תחבורה ציבורית : אפשר להגיע אל המקום באמצעות רכבת תחתית עם קו U8 עד לתחנת Weinmeisterstrasse .
התחנה נמצאת בסמוך לאקשן הופה.
באוטובוס ניתן להגיע עם קו 384 עד לתחנת Station Hackescher Markt.
U-Bahn:U8 to WeinmeisterStrasse                          
S-Bahn: S75, S9 S3 to HackesherMarkt     

אוטובוסי לילה עם האות אן על האוטובוס שהיא N :
קוים : 5.8.58.52.
קוי חשמליות : 1- 2 - 3 - 4- 5- 6 - 13- 15- 53 .
פתוח : תמיד, מרחב פתוח כניסה חינם .

x

הדפסה google +1 - germany
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .