בחר אזור:
היום הלילה מחר
6°c -2°c 7°c
*הנתונים בחסות weather.yahoo.com
פרסומות

מגדל הטלוויזיה ברלין

מגדל הטלוויזיה בברלין

במידה ואתם מתכננים טיול לגרמניה, אתם בוודאי תעברו דרך ברלין הבירה , בין אם זה בטיסה ישירה לעיר או בנסיעה מערים אחרות, ואת האתרים התיירותיים שלה לא תרצו להחמיץ.
העיר ברלין רוויה באטרקציות תיירותיות רבות : גני חיות, מוזיאונים מרהיבים, חיי לילה ואתרים רבים שלא רצוי לדלג עליהם. 

מגדל הטלווזיה ברלין

אחד מאתרים אלו הוא מגדל הטלוויזיה של העיר, מגדל הטלוויזיה המכונה : פרנזהטורם,   Fernsehturm או בקיצור  הטורם של ברלין, מגדל המפורסם מאוד בשל האור הזוהר מכל גובהו בלילה, שניתן לראות מכל רחבי העיר.
מגדל הטלוויזיה המוכר לכולם הוקם בשנת 1990 ונפתח למבקרים, מגדל שגובהו הוא 365 מטרים שמביא אליו תיירים רבים, ההיסטוריה שלו מחזירה אותנו לשנת 1964.
אז קיבלו החלטה במזרח גרמניה , להקים את מגדל הטלוויזיה באלכסנדפלאץ כיכר אלכסנדר, אשר יחקה את המגדל המפורסם בשטוטגארט, לשם כך הוזמנו אדריכלים בכירים ומפורסמים בגרמניה ובמשך כ 4 שנים עד השלישי לאוקטובר 1969 נבנה המגדל.

מה שמיוחד במגדל טורם היא העובדה שבעת נפילת קרני השמש על כדור הפלדה הגדול העומד בראש המגדל, יוצרים ניצוצות השמש מעין צורת צלב .
מה שגרם לתושבי העיר ברלין להאמין כי יד האלוהים בדבר ומדובר על נקמה של האפיפיור, זאת בשל העובדה שהמגדל סימן את האופי הדתי של מזרח גרמניה ושל ברלין , והאופי הדתי של הנצרות והאפיפיור הוא כמובן הצלב.
למרות נסיונותיהם של האחראים על המגדל, לטשטש את התוצאה או לעמעם אותה, לא עלה הדבר בידם, קרני השמש ממשיכים ליצור את הצלב החל מרגע זריחת החמה ועד שקיעתה במערב.
בראש המגדל יש אזור תצפית מרהיב המאפשר תצפית מעולה על העיר, כמו כן ישנה מסעדה מפורסמת במגדל, שמוכרת כמסעדה המסתובבת, מסעדה שכל 20 דקות משלימה סיבוב שלם.

דרכי הגעה למגדל הטלוויזיה:
אל המקום מומלץ מאוד להגיע באמצעות רכבת התחתית המגיעה סמוך לאזור לתחנת אלכסנדרפלאץ,  Alexanderplatz.
המקום נמצא בקרבת כיכר אלכסנדר המפורסם, כיכר שבו ניתן למצוא אזור מסחרי גדול, מרכזי קניות גדולים וכמובן תחנות תחבורה ציבוריות ורכבות כך שמאוד קל להגיע למקום.
המגדל משולט כהלכה והכוונה גם בשפה האנגלית.
כתובת המקום : רחוב פנורמה 1 A .
 :  Panoramastrasse 1a 10178 Mitte, Berlin

עלות כניסה : הכניסה למתחם בתשלום של 11 וחצי אירו.
יש מחיר לאנשים חשובים וי אי פי : 19 וחצי אירו עם הסברים ומלווה .
טלפון ליצירת קשר : 49302423333.
 ניתן לקבל גם מענה בשפה האנגלית.

מגדל הטלווזיה
x

הדפסה google +1 - germany
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .