בחר אזור:
היום הלילה מחר
6°c -2°c 7°c
*הנתונים בחסות weather.yahoo.com
פרסומות

פרנקפורט הסה - מדריך למטייל בגרמניה

העיר פרנקפורט Frankfurt
במזרח גרמניה

פרנקפורט נמצאת במדינת הסן בחלק הדרומי של גרמניה, תושביה מונים כתושבי מדינת ישראל אם נכלול את כל האזורים האורבאניים שסובבים אותה, אחד מפלגיו של נהר הריין עובר בתוכה ולידה.
פרנקפורט היא מרכז העסקים והכספים של מדינתה וגם של האיחוד האירופי המשותף. ולכן היא מרכזת בתוכה רשתות מסחר ענקיות כמובן בזכות היורו האירופי. נמל התעופה של פרנקפורט הוא
הנמל הגדול ביותר באירופה כולה. בימי מלחמת העולם השנייה
העיר הופצצה בכמויות עצומות של חומר נפץ וכמעט שלא נשארו שרידים היסטוריים לעיר זו. לאחר המלחמה הער החלה להתאושש
וחוכמתם של הגרמנים הוכיחה את עצמה בזכות שהחלו קודם לבנות את המעברים התת קרקעיים לתחבורה מכל הסוגים, בעומק של 3 קומות למעמקי האדמה,
כולל מסלולי רכבות בעומק ומסלולים קרובים לפני הקרקע בנוסף למסילות על פני הקרקע. בפרנקפורט ניצב גורד שחקים ענק שני בגובהו בכל אירופה.
עיר זו אף היא מעצמת תרבות ידועה ומפוארת עם אוסף טוב של תיאטראות, גלריות, מוזיאונים, ביניהם כמה משיאי האדריכלות ויכולה בקלות להתחרות בברלין או לונדון.
העיר פרנקפורט משקיעה המון כסף על אירועי תרבות לימודי תרבות תערוכות מכל עיר אחרת באירופה.
בפרנקפורט קיימת קהילה יהודית קטנה שרידי השואה.

פרנקפורט

לפרנקפורט יש קבוצת כדורגל מפוארת מאוד שזכתה בגביעים רבים
אבל זוהי קבוצת הנשים ולכן הפרסום אינו גדול כל כך אם היו אלו גברים. קבוצת הגברים איינטרכט לא זכתה כבר הרבה שנים באיזו אליפות או גביע. בפרנקפורט ממוקם הבנק המרכזי האירופי
שהיורו הוא בשליטתו המוחלטת, הוא קובע את שערי הריבית ואת
עליות וירידות הערכים הנלווים של האירו.
הבנק משרת למעלה מ-300 מיליון משתמשים, ונחשב לאחד הבנקים המרכזיים הגדולים בעולם, והוא הסמכות העליונה הקובעת הכל ל 12 מדינות האיחוד.
: איטליה, גרמניה, ספרד, אירלנד, יוון, לוקסמבורג, הולנד., פורטוגל, אוסטריה, פינלנד, בלגיה, צרפת וסלובניה.
בפרנקפורט במהלך השנה כולה חוגגים פסטיבלים ואירועים רבים. יש אירועים לכל הגילאים סגנונות כמו פסטיבלי מוסיקה קלאסית, פופ קונצרטים, אירועי ספורט ופסטיבלים יין.
האביב היא העונה עבור Dippemess Frhlings, פסטיבל ססגוני עם תכנים רבים, אמנות, יין ואוכל. אירוע חשוב אחר באביב הוא Fine Art Fair,
תערוכה המוצגת באולם המודרני ביותר באירופה, שם מוצגים יצירות שנעשו על ידי יותר מ -2,000 אמנים. אירוע גדול בחודש מאי הם שחקנים מהפסטיבל הבינלאומי למוזיקה ו Trade Fair.

אחד האירועים הגדולים ביותר של העיר מתקיים בספטמבר ובאוקטובר, יריד הספרים של פרנקפורט. אירוע זה הוא יריד הספר הבינלאומי הגדול ביותר בעולם והוא מתמקד בסחר הפצה ומכירה.

 פרנקפורט
 
x

הדפסה google +1 - germany
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .